Авдіївський напрямок: після Ласточкиного ЗСУ відійшли від сіл Сєверне та Степове

Авдіївський напрямок: після Ласточкиного ЗСУ відійшли від сіл Сєверне та Степове

Українські воїни здійснили відхід від сіл Сєверне та Степове, які розташовані на Авдіївському напрямку. Про це в ефірі марафону "Єдині новини" на телеканалі "Ми-Україна" розповів речник об'єднаного пресцентру сил оборони Таврійського напрямку Дмитро Лиховій. 

“На Авдіївському напрямку наші підрозділи відійшли від невеликих сіл Сєверне та Степове. У цих на двох до війни разом було до 100 мешканців. Запеклі бої за Сєверне при цьому тривали від учорашнього вечора і вночі. Ворог зазнав тут великих втрат", – зазначив він.

За його словами, підрозділи українських Сил оборони продовжують ведення оборонної операції на Авдіївському напрямку.

"Станом на ранок 27 лютого було стабілізовано лінію оборони в районах сіл Тоненьке, Орлівка та Бердичі. Зокрема штурмові групи противника були заблоковані на північних околицях населеного пункту Орлівка. Бойові дії тут тривають в умовах щільного артилерійського вогню, мінометних обстрілів, ударів FPV-дронів та інших засобів ураження противника", - розповів Лиховій.

Напередодні ввечері, за його словами, окупанти здійснили спробу силами до двох мотострілецький взводів наступати у бік Бердичів, проти успіху не мали. ЗСУ їх відкинули за околиці населеного пункту. 

Нагадаємо, 26 лютого в ОСУВ "Таврія" повідомили про відхід українських підрозділів з села Ласточкине, що знаходиться поблизу окупованої Авдіївки. Цей крок був необхідним задля того, щоб "організувати оборону по лінії населених пунктів Орлівка, Тоненьке, Бердичі і не допустити подальшого просування супротивника далі у західному напрямку".

Як писав "Ми-Україна" раніше, російська армія продовжує чинити тиск на позиції Сил оборони України на Лимано-Куп'янському напрямку, використовуючи живу силу, авіацію та всю наявну лінійку озброєння, включаючи реактивну та ствольну артилерію, різного типу дрони, зокрема навіть "шахеди". 

 

Головне

Міністерство енергетики України звернулося до Міжнародного агентства з атомної енергії з закликом пришвидшити розгортання місій МАГАТЕ на критичних для українських АЕС підстанціях.